Англійська мова 4 клас
План-конспект уроку № 60
Тема:
Відвідування зоопарку;
Мета:
Навчати діалогічного мовлення за темою;розширити уявлення учнів про країну,
мова якої вивчається; виховувати дбайливе ставлення до тварин.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки
для самостійної роботи
Тип уроку:
урок засвоєння нових знань.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття
іншомовного мовлення.
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети
уроку.
T: Our topic today
is «In the Zoo». You’ll
learn about a Safari park and find out how it differs from the zoo.
But first let’s revise the previous topic and check your
homework.
3. Перевірка домашнього
завдання.
4. Уведення в іншомовну
атмосферу.
Вивчення пісні
«Can you See the Monkey in its Cage?».
Учні повторюють за вчителем слова пісні, потім хором співають цю пісню.
CAN
YOU SEE THE MONKEY IN ITS CAGE?
Can
you see the monkey in its cage?
Can
you see the monkey in its cage?
I
can see the monkey,
I
can see the monkey,
I
can see the monkey in its cage.
Can
you see the lion in its cage?
Can
you see the lion in its cage?
I
can see the lion, I can see the lion,
I
can see the lion in its cage.
Can
you see the giraffe in its cage?
Can
you see the giraffe in its cage?
I
can see the giraffe, I can see the giraffe,
I
can see the giraffe in its cage.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Подання діалогу для читання,
впр. 1 (с. 139).
1) Етап підготовки до читання.
Бесіда за малюнком до діалогу.
T: Look at the pictures and tell who you can see. The man
who is speaking with boys is Vicky’s
father — Mr Jones. Let’s read the dialogue and find out
what they are speaking about.
2) Етап читання.
Учні читають діалог за ролями.
3) Етап перевірки розуміння змісту діалогу.
Учні відповідають на запитання вчителя.
T: What did Mr Jones ask Taras? What were Taras’s
answers?
2. Подання тексту для читання,
впр. 2 (с. 139—140).
1) Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями. Учні відповідають на запитання вчителя.
T: Do you like going to the zoo? Why? What animals do you
like to look at?
Have you ever been to a Safari Park? Did you like it?
Why?
2) Етап читання.
Учні ланцюжком читають текст.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Учитель роздає картки для самостійної роботи
Прочитай і виправ неправильні твердження.
1. In a Safari Park animals live in cages.
2. Visitors can’t be in cars inside the park.
3. Visitors can come out of the cars and buses to watch the wild animals
which live free.
4. All the sections in Winsdor Safari Park are open.
5. In the Birdworld section you can see dolphins and sea lions.
|
3. Робота в друкованих зошитах.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Домашнє
завдання.
2.
Підведення
підсумків уроку.
3.
Чи
був для вас урок цікавим? Які відомості про парк «Сафарі» вам сподобались
найбільше?
Англійська мова 4 клас
План-конспект уроку № 59
Тема:
Пізнавальні телепередачі
Мета:
Ознайомити з новою лексикою теми; навчати учнів читати текст, розуміючи нову
інформацію; навчати ставити спеціальні запитання, що починаються словами how
long/high/tall; виявляти інтерес до подій, що відбуваються у світі.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи.
Тип уроку: урок засвоєння нових вмінь та навичок
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття
іншомовного мовлення.
1. Привітання.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Our topic today
is «TV programmes». You’ll
learn some new words on the topic
and practise using them in a dialogue and a text.
But first let’s revise the previous topic and check on
your homework.
3. Перевірка домашнього завдання.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
T : Do you like watching TV?
What is your favourite TV programme?
Why do you like
it?
ІІ. Основна частина уроку.
1. Подання нового лексичного
матеріалу до теми «Пізнавальні телепередачі».
1) Впр. 1 (с. 136).
T: Look at the words on page 136. Some of the words
you’ll understand easily: they sound like the words in Ukrainian.
Compare: programme
— програма,
centimetre — сантиметр,
metre —метр,
kilometre — кілометр.
Now look at the other words of exercise 1. Read after me.
Учні хором читають за вчителем нові слова й доповнені
ними речення.
Потім записують слова в словник.
2. Виконання завдання на
картках.
Учні отримують картки з реченнями, у яких пропущені
слова, читають речення та заповнюють пропуски.
Завдання 1.
Прочитай речення та заповни
пропуски в них.
1. My favourite show is __________ tonight.
2. «The first
Million» is a _______________— programme.
3. How ___________ is this mountain?
4. There are 100 centimetres in o ne ________________ .
5. There are 1000 metres in one .
|
3. Подання діалогу для читання,
впр. 2 (с. 136—137).
1) Етап підготовки до читання.
Бесіда за малюнком до діалогу.
T : Look at the picture and tell who you can see. What is
Bill reading?
2)Етап читання.
Учні читають діалог за ролями.
3) Етап перевірки розуміння змісту діалогу.
T : Make up a TV programme for today according to the
text of the dialogue.
Учні самостійно читають діалог і записують, які телепередачі, згідно з текстом, відбудуться сьогодні.
4. Граматичний матеріал: спеціальні запитання, що починаються словами how lo n g /ta ll/h ig h.
1) Впр. 4, (с.
137) – учні самостійно опрацьовують матеріал, потім з вчителем. Складаємо речення з зразком та записуємо їх в зошит.
5. Робота в друкованих зошитах.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Домашнє
завдання.
2.
Підбиття
підсумків уроку.
План-конспект уроку з англійської мови у 4 класі
Тема:
Опис кімнати. Розвиток навичок усного мовлення.
Мета: Вдосконалити вміння учнів описувати свій
дім(квартиру) з опорою на текст-зразок, використовуючи прикметники місця і
конструкцію there is/are;
Розвивати навики
усного діалогічного та монологічного мовлення;
Виховувати
культуру спілкування, ввічливість.
Тип уроку: вдосконалення набутих знань
Обладнання: підручники “English” 4 клас О.Карпюк, робочі зошити, тематичні
картки, картки для групової роботи, CD-програвач, аудіо CD з записами до уроку.
План уроку
I Вступна частина
- Організаційний момент. Привітання
A poem.
Good morning,
What a nice morning!
The day is sunny and
so bright.
My dear…. Am I
right?
(Учні по черзі вітаються один з одним)
-
Введення в іншомовну атмосферу.
Mind Map. What can you see in the room?
(Учні виходять і по черзі заповнюють таблицю, повторяють за вчителем слова)
II Основна частина
-
Повторення. Ex.1, 2, p.34 Аудіювання
діалогу.
-Розвиток навичок усного діалогічного мовлення
а) Т-Р1.Р2.Р3.
в) Р1-Р2- учні розігрують діалог в парах.
Р1. Hello!
P2. Hi!
P1. Do you live in town or in the country?
P2.I live in Pohrebyshche. It is a small town.
P1. Oh! Do you live in a house or in a flat?
P2. In a house(a flat)
P1. What’s it like?
P2.Well,it’s small. There are 2 bedrooms, a living
room, a kitchen, a bathroom and a toilet.
P1.Bye!
P2.Bye!
-Робота в групах
а) Учні складають вірш із запропонованих стрічок.
T. Put these lines in order to make a poem. You have
read this poem before. It will be easy for you.
в) Учні слухають вірш, перевіряючи правильність виконання своєї роботи.
с) Учні зачитують складений вірш.
Ex.5, p 35
-Повторення.
Прийменники місця.
Гра “Catch the Fly”
Учитель віддає команду «спіймати муху»
T: Catch the fly above your head!
Catch the
fly between the desks!
Catch the
fly in front of your face!
Catch the
fly on the book!
Catch the
fly behind your chair!
Catch the
fly in the middle of the desk!
Catch the fly in the corner of the desk!
-Фізкультхвилинка
Make your right hands clap-clap-clap
Make your left hands clap-clap-clap
Turn around 1,2,3
It’s easy! You can see!
Hands up! Hands down!
A song
“1,2,3,4,5- once I catch a fish alive”
-Перевірка домашнього завдання.
Розвиток навичок усного монологічного мовлення. Учні описують свої кімнати
з опорою на малюнки.
-Робота в зошитах. Ex.3 p.25
а) Прочитай текст. Замість малюнків напиши слова.
в) Учні зачитують текст з записаними словами
II Заключна частина
-Підсумок уроку.Оцінка активності учнів на уроці.
-Пояснення домашнього завдання. Ex.2, p.39 –описати кімнату за
малюнком
-Прощання
Немає коментарів:
Дописати коментар