Шукати в цьому блозі

1 клас конспекти

Англійська мова 1 клас
План-конспект уроку № 21
Тема: Обери та назви. Мої іграшки.
Підтема: Кольори. Розвиток діалогічного мовлення. Букви Q q, R r.
Мета: 1.Практична.
Практикувати застосування в мовленні лексичних одиниць з теми «Мої іграшки», «Кольори», вчити їх застосовувати у словосполученнях з раніше вивченою лексикою; представити літери алфавіту Q q, R r; формувати первинне уявлення про звукову систему англійської мови.
2. Розвиваюча.
Стимулювати пізнавально – комунікативну мотивацію; розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.
3. Виховна.
Виховувати доброзичливість та допитливість учнів.
4. Освітня.
Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.
Тип уроку: комбінований
Мовний матеріал: Listen. Point. Repeat. I have got…,What is this?, It is…, Is it..?
Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображенням літер, кольорів плакати, CD-програвач.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Привітання.
Фонетична і мовленнєва зарядка. Відгадування кольорів – учні загадують кольори, а вчитель їх відгадує, потім те саме роблять учні один з одним. Вживається фраза Is it..? Yes, it is. No, it is not.
ІІ. Основна частина уроку.
1.     Представлення нових лексичних одиниць з теми «Кольори».
Первинна демонстрація вчителем.
Впр. 2, стор.46. – прослуховування і повторення нових кольорів: black, white, brown. Для повторення кольорів.
Промовляння усіх кольорів. Демонстрація на малюнках.
2.     Розвиток мовленнєвих навичок.
Вчитель пропонує дітям розказати про те що в них є і якого кольору, використовуючи фразу I have got і відповідаючи на питання What have you?
3.     Представлення нових літер алфавіту Q q, R r.
Впр. 3, стор. 47. Вказуй і співай, с.47. Учні слухають пісню, вчитель називає літеру та пояснює зміст пісні рідною мовою. Вказується літера та малюнок з пісні. Використання флеш – карток. Наводяться приклади того, чи існують схожі українські літери.
4.     Робота в прописах (стор. 18 - 19).
Ознайомлення з новими словами вгорі прописeй: queen, quilt, rabbit, rhino. Промовляння слів. Прописування літер( 1 та 2 рядки). Виконання завдань: запиши літери в алфавітному порядку, допиши літери.
5.     Повторення літер англійського алфавіту.
Прослуховування пісні The ABC. Учні вказують на літери в підручнику та на алфавіті.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, які букви і слова вони дізналися на уроці і що їм треба запам’ятати для наступного уроку.
Вчитель дає команду учням: Stand up!

Учні співають: пісня « Goodbye».

Немає коментарів:

Дописати коментар