Шукати в цьому блозі

5 клас конспекти


План-конспект уроку № 88
Тема: Позакласне читання
Мета: розвивати навички читання та розуміння тексту; вміння цей текст самостійно опрацювати;
Обладнання: підручник, робочий зошит, словник.
Тип уроку: урок застосування нових навичок та умінь.

Хід уроку
І. Введення в іншомовну атмосферу.
1) Привітання.
2) Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1)               Впр.1, с. 180
Проведіть діалог. Прослухай питання та дай відповідь на нього.
1. Have you got any school traditions?
2. What do you usually decorate your classroom with?
2)               Впр. 2, с. 180
Прочитай текст. Та розкажи як Містер Бір привітам Місіс на свята.
3)               Впр. 3, с. 181
Переглянь ще раз текст та скажи хто це зробив. Читай речення по порядку та відповідай.
•        reminds of Valentine’s Day in the morning;
•        has brought Mrs. Bear a Valentine card;
•        reads the Valentine’s card out loud;
4)               Впр. 4. с. 182
Переглянь прочитаний текст впр. 2 на сторінці 180, та доповни речення потрібними прийменниками.
1. A card has got a heart ..... the envelope.
2. “I wonder who that’s from?” says        Mrs. Bear .....      a smile.
3. Little Bear sees something  ..... the window.
5)               Впр. 5, с. 182
Переглянь текст та знайди слова з поданими звуками.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1)               Домашнє завдання
2)               Підбиття підсумків уроку.




План-конспект уроку № 81
Тема: підготовка до святкування Різдва;
Мета: переглянути та закріпити словникову знання, практикувати вживання прийменників: "at",  "оn"  та  "in"; розвивати навички аудіюваннята говоріня;
Обладнання: підручник, робочий зошит, словник.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Хід уроку:
1.                Привітання. Організація класу.
Вивчення нового віршика:

Ten little fingers
Ten little toes
Two  little  ears
And  one  little  nose
Two  little  eyes
They shine so bright
One little mouth
То  say  that’s  right.

2.                Перевірка домашнього завдання.
3.                Основна частина уроку.
1)                Оголошення теми та мети уроку.
Перевірка розуміння вивченого матеріалу на минулому уроці. ( порядкові та кількісні числівники)
2)                Впр. 5а, с. 168
Дивлячись на  свята в колонці нижче, скажи яке свято коли святкується.
3)                Впр. 5б, с. 168
Працюючи в парах складіть діалог.
4)                Впр. 6, с. 168
Працюйте в парах. Дайте відповіді на питання, та розширте його.
5)                Впр. 1, с. 169
Склади речення використовуючи фрази та об’єднай їх з картинками.
6)                Впр. 2, с. 169
Прочитайте текст та поєднайте кожний абзац із заголовком.
4.                Заключна частина уроку.
1)                Домашнє завдання.
2)                Підведення підсумків уроку.




Конспект уроку №78
Тема: Позакласне читання.
Мета: Розвивати навички читання та мовлення; розвивати навички вибирати з тексту потрібну інформацію; навчати співпрацювати разом;
Обладнання: Підручник, робочий зошит, словник.
Тип уроку:
Хід уроку
1)   1. Привітання.
Good  mоrпiпg,  students!  I'm  glad  to  see  you. How  аrе  you?
2. фонетична розминка.
+ Can  you  сап  а  can  аs а  саппеr  cans  а can?
2) Основна частина уроку.
1. Оголошення теми та мети уроку.
Впр. 1, с. 160
2. Читання
Reading
Теасhеr  presents  the  text  "City  Grandmother,  Соuпtrу  Grаndmоthег"  (ех.  2, р. 161)  and  says  аbоut  the  tasks.  Теасhеr  divides students  into  two  groups.  The  first  group  has  to  read  раrt  А,  and the second  group  has  to  read  раrt  В.  Теасhеr  asks  students  to  mаrk incomprehensible  words  while  they  read  the  text.
1. Опрацювання прочитанного матеріалу
Впр. 3, с. 162
Read and complete the sentences.
Прочитай та доповни речення.
Впр. 4, с. 162
Who or what does each underlined pronoun stand for?
Прочитайте речення та поясніть чому саме ті займенники використані в реченнях.
Впр. 5, с. 162
Put the letters in the correct order to get the names of the places. Match
the descriptions to these places.
Поставте літери в правильному порядку щоб дізнатись назву того закладу про який говориться в реченні.
3)Заключна частина.
1. Підведення підсумків уроку

2. Домашнє завдання.

Немає коментарів:

Дописати коментар