Плани - конспекти уроків для 2 класу за підручником А. Несвіт
Автор - С. В. Мясоєдова
Скачати тут
План – конспект уроку 2 клас
Автор - С. В. Мясоєдова
Скачати тут
План – конспект уроку 2 клас
Тема: Узагальнення вивченого
матеріалу
мета: Повторити
лексичний матеріал теми.
Повторити граматичний матеріал: множину іменників; займенники; теперішній
неозначений час.
Продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
Удосконалювати вміння аудіювання.
Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення.
Виховувати культуру спілкування.
обладнання: Підручник,
робочий зошит, картки для самостійної роботи
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Greeting 1. Привітання.
T: How do you
do!
Ps: How do you
do!
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: At this
lesson we’ll remember how to speak about things we usually do; you’ll practise
in using pronouns and telling the number of things. Besides, we’ll practise
vocabulary
on the topic «Let’s Have Fun!».
Warming up 3. Введення в іншомовну
атмосферу.
Вивчення пісні.
Учні повторюють текст пісні за вчителем, показуючи числа, які називають, на паль-
цях, а потім хором співають.
TEN LITTLE INDIAN BOYS
One little, two little, three little Indians,
Four little, five little, six little Indians,
Seven little, eight little, nine little Indians,
Ten little Indian boys.
Ten
little, nine little, eight little Indians,
Seven little, six little, five little Indians,
Four little, three little, two little Indians,
One little Indian boy.
ІІ. Основна частина
уроку
1. Аудіювання.
Учитель роздає картки з малюнками, потім читає речення. Якщо речення
відповідає малюнку, учні ставлять поряд «галочку», а якщо не відповідає,— то
хрестик.
Учитель читає речення двічі. Після першого разу учні виконують завдання. Після
другого — повідомляють, відповідає речення малюнку (кажуть «yes») чи не відпо-
відає (кажуть «no» і виправляють помилку).
T: Listen and put a tick (ü) or a cross (×).
One. We can see three boys and three bikes.
Two. We can see a swing, a skipping rope and two dolls.
Three. We can see two planes, five cars and three robots.
Four. We can see eight apples.
Five. We can see ten pictures.
2. Повторення граматичного
матеріалу.
1) Бесіда з учнями.
T: Look at the examples in
the box on page 40 and say how we can form plural
forms.
2) Впр. 1 (с. 40).
Учні самостійно письмово виконують завдання.
3) Впр. 2 (с. 40).
Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення в зошити.
4) Впр. 3 (с. 40).
Учні усно добирають відповіді до поданих запитань, потім читають міні-діалоги
в парах.
5) Впр. 4 (с. 41).
Учні письмово складають речення з поданих слів, потім використовують ці ре-
чення, щоб описати малюнок.
6) Впр. 5 (с. 41).
Учні вивчають інформацію в рамці на с. 41 і письмово виконують завдання вправи.
Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.
7) Впр. 6 (с. 41).
Учні працюють у групах: розповідають один одному про те, що вони роблять про-
тягом тижня.
8) Граматична гра.
Учитель поділяє клас на дві команди. Потім пише на дошці дієслова: ride, play,
help, watch, fly тощо. Кожна з команд складає з ними своє речення у теперішньо-
му неозначеному часі. Кожне правильне речення приносить один бал. Перемагає
команда, яка отримає більше балів.
3. Фізкультхвилинка.
Учні виконують команди вчителя.
Т: Hands up! Hands down!
Hands on hips! Sit down!
Bend left! Bend right!
March! Run!
One! Two! Three! Hop!
One! Two! Three! Stop!
4. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Заключна частина уроку.
Homework 1. Домашнє завдання.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2
План-конспект уроку № 9
Тема: Моя зовнішність. Опис
Зовнішності людини.
Мета: повторити вивчені слова, розвивати навики говоріння, письма, виховувати почуття дружби.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання: підручник О.Карп’юк «Англійська мова для 2 класу», картки з літерами, малюнки частин тіла людини, картки із зображеннями дівчинки і хлопчика.
ХІД УРОКУ.
1.Організаційний момент. Привітання. Фонетична розминка.
Good morning! Take your sits. Take your magic pens, close your eyes and count: one, two, three. Open your eyes! Welcome to «The English Planet»! How are you today? (Діти по черзі відповідають: I’m fine, I’m good, I’m in a good mood…). Look into the window and tell me, please, what is the weather like today?
2. Тема та мета уроку. (На дошці висять малюнки частин тіла людини)
Now look at the blackboard and guess what is the topic of our lesson?
You are right the topic of our lesson is ”Parts of the body”. At the end of the lesson you must name the parts of your body.
3. Warm up. Sound [W]. (Розповісти як утворюється звук. Робимо губи трубочкою і починаємо вимовляти як український звук У, а потім вимовляємо звук В.)
Мета: повторити вивчені слова, розвивати навики говоріння, письма, виховувати почуття дружби.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання: підручник О.Карп’юк «Англійська мова для 2 класу», картки з літерами, малюнки частин тіла людини, картки із зображеннями дівчинки і хлопчика.
ХІД УРОКУ.
1.Організаційний момент. Привітання. Фонетична розминка.
Good morning! Take your sits. Take your magic pens, close your eyes and count: one, two, three. Open your eyes! Welcome to «The English Planet»! How are you today? (Діти по черзі відповідають: I’m fine, I’m good, I’m in a good mood…). Look into the window and tell me, please, what is the weather like today?
2. Тема та мета уроку. (На дошці висять малюнки частин тіла людини)
Now look at the blackboard and guess what is the topic of our lesson?
You are right the topic of our lesson is ”Parts of the body”. At the end of the lesson you must name the parts of your body.
3. Warm up. Sound [W]. (Розповісти як утворюється звук. Робимо губи трубочкою і починаємо вимовляти як український звук У, а потім вимовляємо звук В.)
Why do you cry,Willy?
Why do you cry?
Why, Willy?
Why,Willy?
Why,Willy? Why?
Why do you cry?
Why, Willy?
Why,Willy?
Why,Willy? Why?
4. Game ”Guess”.
До дошки запрошується учень, повертається обличчям до дітей, за його спиною вчитель вказує на частину тіла, учень питає: “Is it a leg?”, клас хором відповідає Yes, it is/No, it is not. Коли учень відгадує частину тіла, до дошки виходить наступний.
5.Фізкультхвилинка.
До дошки запрошується учень, повертається обличчям до дітей, за його спиною вчитель вказує на частину тіла, учень питає: “Is it a leg?”, клас хором відповідає Yes, it is/No, it is not. Коли учень відгадує частину тіла, до дошки виходить наступний.
5.Фізкультхвилинка.
Hands up, hands down
Hands on hips, sit down
Bent left to the side
Bent left bent right
1, 2, 3 hop 1, 2, 3 stop!
Stand still
Hands up, hands down
Hands on hips and sit down
Stand up and jump
1,2,3,4,5,6,7 stop.
Hands on hips, sit down
Bent left to the side
Bent left bent right
1, 2, 3 hop 1, 2, 3 stop!
Stand still
Hands up, hands down
Hands on hips and sit down
Stand up and jump
1,2,3,4,5,6,7 stop.
6.Складання
діалогів. Do you like to speak with each other? I think,
you do.
-Hello!
-Hello!
-What is your name?
-My name is Dynys.
-What is your name?
-My name is Kostia.
-How old are you?
-I am seven.
-How old are you?
-I am seven, too.
-Thanks. Good-bye.
-Good-bye
-Hello!
-What is your name?
-My name is Dynys.
-What is your name?
-My name is Kostia.
-How old are you?
-I am seven.
-How old are you?
-I am seven, too.
-Thanks. Good-bye.
-Good-bye
7.
Oh, we forgot about our letters. Let’s recollect them. Show me the letters…
(Поділити клас на групи і яка команда перша покаже названу вчителем літеру,тій
зараховується один бал. Виграє та команда, яка набрала найбільшу кількість
балів.)
B,D,C,E,F,I,G,P,T,O,N,A,U,V,W,H,K,L,M,S.
Із цих літер скласти слова по темі «Частини тіла».(Face, hand, nose, leg)
8. Робота з картками. Our girl and boy are waiting for us.(Підписати олівцем частини тіла.)Малюнок людини на дошці і учні по черзі виходять до дошки і пишуть назви частин тіла (face, hair, eye, ear, nose, mouth, hand, leg.)
9. Робота з підручником. Сторінка 99.Game “Captain Flint”. Спочатку вчитель читає вправу, потім учні хором повторюють, після цього обирається капітан, який читає ці слова, а учні за ним повторюють. Капітан читає слово неправильно і якщо команда виправляє його, вони пливуть далі ,а якщо ні ,то корабель тоне і потрібно вибирати іншого капітана.
B,D,C,E,F,I,G,P,T,O,N,A,U,V,W,H,K,L,M,S.
Із цих літер скласти слова по темі «Частини тіла».(Face, hand, nose, leg)
8. Робота з картками. Our girl and boy are waiting for us.(Підписати олівцем частини тіла.)Малюнок людини на дошці і учні по черзі виходять до дошки і пишуть назви частин тіла (face, hair, eye, ear, nose, mouth, hand, leg.)
9. Робота з підручником. Сторінка 99.Game “Captain Flint”. Спочатку вчитель читає вправу, потім учні хором повторюють, після цього обирається капітан, який читає ці слова, а учні за ним повторюють. Капітан читає слово неправильно і якщо команда виправляє його, вони пливуть далі ,а якщо ні ,то корабель тоне і потрібно вибирати іншого капітана.
10. Підсумок.
Take your magic pens, close your eyes and count: three, two, one. Open your eyes! Welcome back!
Діти, скажіть будь ласка, що ми привезли з англійської планети, що ми закріпили у нашій скарбничці ерудита? (Діти підіймають руки і розказують слова та фрази, які запам’ятали)
Take your magic pens, close your eyes and count: three, two, one. Open your eyes! Welcome back!
Діти, скажіть будь ласка, що ми привезли з англійської планети, що ми закріпили у нашій скарбничці ерудита? (Діти підіймають руки і розказують слова та фрази, які запам’ятали)
HOME
TASK.Намалювати людину і підписати всі вивчені частини
тіла стор.99 читати.
11. Кінець уроку.
Stand up! The Lesson is over. Thank you for your good work. Good bye!
11. Кінець уроку.
Stand up! The Lesson is over. Thank you for your good work. Good bye!
Конспект уроку № 1
Підтема: Привітайся з друзями!
Мета: Ознайомити з метою та завданнями навчання у
2-му класі.
Презентувати підручник.
Навчати монологічного й діалогічного
мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, програвач
компакт-дисків.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Greeting
1. Привітання. Поздоровлення з початком нового навчального року.
T: Hello, my
dear boys and girls! Now you are already the students of the 2nd form.
Welcome to our
English class!
Introduction 2. ознайомлення з метою та завданнями
навчання в 2-му класі.
T: This year we
are going to learn many interesting things. We’ll speak about your
family and
friends, seasons and weather, appearance and clothes, school life and leisure
time, you’ll get
to know lots of new words and remember the alphabet.
Aim
3. Повідомлення теми та мети уроку.
T: And at this
lesson you’ll remember how to greet people and say goodbye.
Besides, you’ll
learn a greeting rhyme and act out a song.
ІІ. Основна частина уроку.
Presentation of
the Textbook
1. ознайомлення з підручником.
Бесіда з учнями.
T: Now let’s
look through the textbook. Do you like it? Are there many pictures? Can we
write in the
textbook? Of course, no. Should you keep your textbook neat? Certainly, yes.
Vocabulary
Revision and Practice
2. Повторення та активізація ло теми.
1) Бесіда за підручником.
T: And now let’s
get to know the characters of the textbook. Open your textbooks at
page four (жестами показує, що треба зробити). There is a picture at the top.
Who can we see
there? We can see Miss Alison; she is a teacher. What is she telling
us? Listen!
Учитель читає слова міс Елісон.
UNIT 1. MY
FAMILY AND FRIENDS
T: Let’s greet
Miss Elison (repeat after me): Good morning! Nice to meet you!
Діти хором повторюють.
2) Впр. 1 (с. 4).
T: Look at the
pictures of exercise 1 on page four. Who can wee see? We can see
children and a
teacher. Where are they? They are at school; they greet each other:
«Good morning,
Ann!», «Good morning, Dan!» and they greet their teacher: «Good
morning, Miss
Alison!», «Good morning, children!».
Діти хором повторюють привітання, які
чують.
T: А тепер розіграємо ці діалоги в
парах.
Діти в парах повторюють почуті діалоги.
Р1: Good morning, Ann!
Р2: Good morning, Dan!
Р3: Good morning, Miss Alison!
Р4: Good morning, children!
Song 3. інсценування пісні «Good Morning, Miss Smith».
Учитель вимовляє слова пісні,
супроводжуючи текст жестами:
— Good morning,
Miss Smith!
— Good morning!
— Come in, come
in!
(Жестами запрошує увійти.)
— Oh,
thank you!
(Зображує вдячність.)
— This is for
you!
(Протягує «міс сміт» квітку, цукерку тощо.)
— For me?
(Зображує здивування.)
— Yes, for you!
— Oh, thank you,
thank you, thank you!
(Із вдячністю приймає подарунок.)
Учні повторюють слова пісні за вчителем,
потім у парах під музику за підказками
вчителя інсценують її. Учитель контролює
правильну вимову звуків [7] i [9].
Speaking
4. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 2 (с. 4).
Учитель читає мовленнєві зразки вправи,
учні хором повторюють, потім у парах
розігрують діалоги за прикладом.
2) Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 5).
T: So, what do
we say in the morning?
Ps: Good
morning!
T: And in the
afternoon, or at noon — удень — we say «Good afternoon!».
Ps: Good
afternoon!
T: Look at the
rhyme on page 5. Listen and repeat.
Учні повторюють слова віршика за
вчителем; потім учитель починає розповідати, а учні продовжують.
T: In the
morning, In the morning
Greet your
friends: Ps: Good
morning!
T: When it’s
noon, When it’s noon,
You must say:
Ps: Good
afternoon!
Після цього учні можуть розповідати цей
віршик у парах або самостійно (за ба-жанням).
3) Впр. 4 (с. 5).
Бесіда з учнями.
T: Look at the
bottom picture on page 5. Who can we see? Are they saying «Hello»
or «Good
morning» to each other? No, they are saying «Goodbye».
Repeat after me:
«Goodbye!», «Bye!», «See you tomorrow!».
Учні хором повторюють форми прощання.
4) Рольова гра.
Учні в парах інсценують ситуацію
прощання і кажуть один одному: «Goodbye!»,
«Bye!», «See you
tomorrow!».
5) Впр. 5 (с. 5).
Учні в парах спілкуються відповідно до
завдання вправи.
6) РЗ, впр. 1 (с. 1).
Учні в парах поєднують частини малюнків
і розігрують діалоги.
ІІІ. Заключна частиа уроку.
Homework
1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 2 (с. 2) (письмово), 3 (с. 2)
(усно).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3
Немає коментарів:
Дописати коментар